пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

«Знайомство з Парижем» 6 днів

paris_main
від 250 EUR
Забронювати
Пожалуйста подождите
Забронировать
Пожалуйста подождите

Маршрут: Берлін – Париж – Эрфурт

Виїзд: 29.12*, 3. 01.14, 7.01,

21.01, 4.02, 18.02, 4.03, 18.03, 25.03, 8.04, 15.04, 22.04, 30.04

 Програма Туру

Вартість туру при бронюванні:

Дорослі

Діти

(до 12 р. на дод. місце)

За 6 тижнів

250

235

За 5 тижнів

265

250

Менше 4 тижнів

285

270

1 день

Зустріч у Львові. Виїзд зі Львова о 9:00. Переїзд на транзитний нічліг до Польщі. Ночівля в готелі.

2 день Сніданок. Переїзд в Берлін. Пішохідна екскурсія по Берліну, під час якої Ви побачите пам’ятки старої і нової столиці Німеччини: Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський собор, Червону ратушу, Александерплатц, вулиці Курфюрстендам і Унтер-ден- Лінден… Після цього радимо Вам самостійно відвідати основні музеї міста. Це Національна галерея, музей «Гамбурзький вокзал», а також «Острів музеїв».

У вільний час пропонується відвідати:

Музей Пергамон (30/25 євро) - архітектурні шедеври Стародавнього світу: знаменитий Пергамський вівтар – одне з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку – і всі ці скарби в оригіналі.

«Вогні вечірнього Берліна» (15/10 євро) – вечірній Берлін має свій особливий шарм. Наша екскурсія бере свій початок біля Бранденбурзьких воріт. Ми пройдемо уздовж лінії проходження берлінської стіни і побачимо її зберігся фрагмент, а також переконаємося в тому, що сьогоднішній Берлін справедливо називають містом XXI -го століття. Ви познайомитеся з сучасною архітектурою Потсдамської площі в сяйві нічних вогнів, побачите площу Марлен Дітріх – центральне місце подій знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, Бульвар Зірок кіно, дивовижний купол Sony- центру, схожий на вершину гори Фудзіяма, Берлінську Філармонію і  якщо захочете, спробуєте найсмачніше в місті справжнє італійське морозиво.

Нічний переїзд в Париж.

3 день Прибуття в Париж після 12:00. Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Паріжу з оглядом Єлисейських Полів, Площі Зірки та Тріумфальної Арки, Площі Трокадеро і Ейфелевої Вежі, Марсового поля, Собору Інвалідів, площі Конкорд, саду Тюїльрі, Опери, району Великих бульварів.

У вільний час пропонується:

- Прогулянка по Сені-20/15 євро;

- Ейфелева Вежа 15/10 євро;

- Латинський Квартал 25/20 євро. Екскурсія розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. У цьому соборі служили месу з нагоди одруження королеви Марго з майбутнім королем Франції Генріхом IV (згадаймо знамениту фразу Беарнца – «Париж вартий меси!”). У ньому, три століття по тому, коронували Наполеона Бонапарта.

Ночівля в готелі.

4 день Сніданок. Факультативна Екскурсія в палац Версаль (40/30 євро). У Версалі ви побачите палац короля Людовика XIV з величезним парковим ансамблем. Хто не чув про Версаль, про його палаци, парки, фонтани та свята «Короля-сонце»? Не побувати у Версалі – значить не побачити найзнаменитішого палацу Франції і в усьому світі. Повернення в Париж.

У вільний час пропонується:

- Монмартр (25/20 євро). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною – Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа.

- Лувр (40/25 євро). Наш екскурсовод запросить Вас у Світ Мистецтва – світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр – один з найбагатших музеїв у світі. Тут Леонардо Да Вінчі, Рембрандт, Рафаель… Мона Ліза, Венера Мілоська …. Відвідування музею Фрагонар.

Транзитний нічліг на території Німеччини.

5 день

Сніданок. Переїзд в Ерфурт. Оглядова екскурсія по Ерфурт. Ви прогуляєтеся вулицями університетського кварталу, підніметеся на Соборну гору, відвідайте Музей природознавства, помилуєтеся багатими будинками патриціїв і романтичними фахверковимі будівлями, старовинними провулками і пасажами. Також Ви побачите 500-річний дзвін «Марія Глоріоза» і «житловий міст» Кремербрюке, цитадель Петерсберг, будівля міської ратуші та ансамбль собору Святої Маріі. У вільний час пропонуємо екскурсію ВВЕЙМАР (25 євро). Веймар – це місто-заповідник, музей під відкритим небом, місто з численними об’єктами всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО і один з центрів міжнародного туризму. Не дарма його вже давно називають «серцем німецької культури » і «новими Афінами». Адже в цьому місті жили і творили видатні поети і письменники, композитори і художники, архітектори і скульптори з Німеччини та інших країн. Веймар по праву пишається такими всесвітньо відомими іменами як І.С. Бах, І.В. Гете, Фрідріх Шиллер, Ференц Ліст, Ріхард Штраус, Василь Кандинський. Одночасно з початку 19-го століття і донині місто тісно пов’язане з російською і радянською культурою та історією. Нарешті, Веймар – це просто компактне гарне місто з безліччю музеїв, прекрасних будівель, пам’ятників, парків, фонтанів, затишних кафе та … туристів! І всі ці пам’ятки ми з Вами побачимо під час грунтовної оглядової екскурсії по місту. Ночівля на території Польщі.

6 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова. Прибуття до Львова після 23.00

У вартість туру входить: У вартість туру не входить:
 • Проїзд автобусом по програмі;
  Проживання в готелі;
  Харчування – сніданки;
  Екскурсійне обслуговування за програмою без вхідних квитків.
 • Оформлення Візи-65\30 євро;
  Вхідні білети в екскурсійні центри, музеї. Музей Пергамон – 30/25 євро;
  Прогулянка по Сені – 20/15 євро;
  Ейфелева Вежа – 15/10 євро; Версаль – 40/30 євро;
 • Монмартр – 25/20 євро; Лувр – 40/20 євро;
  Веймар – 25 євро; «Вогні вечірнього Берліна» – 15/10 євро;
  Латинський Квартал – 25/20 євро.

* – спеціальна ціна на новорічний тур – 315 EUR

3 экскурсії входять у вартість туру

При наявності діючої шенген візи у туристів знижка 10 євро.

Залишити відгук

*