пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

Євротур

завантаження
від 365 EUR
Забронювати
Пожалуйста подождите
Забронировать
Пожалуйста подождите

Країни БЕНІЛЮКСУ – Амстердам, Брюссель, Люксембург

за 6 днів

Виїзд 23 липня!

1 день
6:30 Збір групи на залізничному вокзалі м.Львова.
7:00 Виїзд групи.
Перетин українсько-польського кордону.
Транзитний переїзд через Польщу.
Прибуття в Прагу.
Поселення в готель.
Ночівля.

2 день
Сніданок.
Виселення з готелю.
О 9:30 - виїзд із Праги.
Переїзд у Кельн.
По дорозі заїзд в аутлет – центр, час на вечерю.
Ввечері розміщення в готелі у місті Кельн.
Ночівля.

3 день
Сніданок.
08:00 – 09:00 - екскурсія по Кельну.
Переїзд в Амстердам, по дорозі обід.
13:30 - орієнтовний час прибуття в Амстердампішохідна екскурсія.
Також Ви зробите романтичну прогулянку на кораблику по каналах Амстердаму і відвідайте квартал «Червоних ліхтарів», який є ще однією візитною карткою голландської столиці ( 10 € ).
ФАКУЛЬТАТИВНО:
Діамантова фабрика «Coster Diamonds» ( 10 € ) Одна з найстаріших на сьогоднішній день працюючих фабрик з гранування діамантів в Амстердамі. Історія країни тісно пов’язана з діамантами, тому недивно, що це відома пам’ятка Амстердаму. Саме тут були створені деякі історичні шедеври, такі як «Дрезденський зелений діамант», що належить Саксонській династії, а також заново гранований діамант «Кохінур», вставлений в корону королеви Марії, що зберігається в Лондонському Тауері серед інших коштовностей корони Великобританії.
О 19:00 - переїзд в Антверпен.
Розміщення в готелі.
Ночівля.

4 день
Сніданок.
О 08:00 - пішохідна екскурсія по місту Антверпен, яке є одним з найстаріших міст Бельгії (заснований в VIII столітті), найбільшим культурним центром країни, а також одним з великих центрів з обробки діамантів.
О 10:30 - переїзд до Брюсселя, де на автобусно-пішохідній екскурсії Ви познайомитесь з основними пам’ятками цього чудового міста: Палацом Юстиції, площею Саблон, Королівським палацом, собором Св. Михайла і Гудули, а також сучасним символом Брюсселя – Атоміума.
ФАКУЛЬТАТИВНО:
Екскурсія у Ватерлоо ( 40 € ) – містечко у Бельгії, в 20 км від Брюсселя, на великій дорозі з Шарлеруа, де 18 червня 1815 відбулася вирішальна битва періоду Наполеонівських війн. Вільний час для самостійного огляду міста. Поле Ватерлоо (сучасний стан). На першому плані кам’яна таблиця з планом битви.
Приблизно о 14:30 - переїзд в Люксембург, обід по дорозі.
Екскурсія по Люксембургу.
Вільний час.
Близько 20:00 - переїзд до Чехії.

5 день
Вранці о 06:00 – 07:00 - прибуття в Прагу.
Оглядова екскурсія по місту.
Вільний час.
ФАКУЛЬТАТИВНО:
Королівське місто Градчани і Празький Град ( 15 € ) - це приваблива тригодинна прогулянка, в ході якої Ви познайомитеся з лівобережною Прагою. Своїми очима побачите красу стародавньої Праги з оглядового майданчика Страгівського монастиря. Лорета – місце християнського паломництва, здивує Вас скарбницею з безцінною діамантовою дароносицею, яка прикрашена 6222 діамантами. Кульмінацією екскурсії буде відвідування Празького Граду, багатовікової резиденції чеських правителів. Тут ви побачите кафедральний собор Святого Віта (XIV ст.), Старий Королівський палац, і базиліку Святого Георгія, пізнаєте таємниці Золотої вулички, на якій жили і творили алхіміки.
Круїз по річці Влтаві ( 20 € ). Романтична двогодинна подорож на комфортабельному старовинному кораблі по Влтаві з можливістю помилуватися берегами, на яких розкинулася чарівна Прага. Ви пропливете під найкрасивішими празькими мостами, милуючись видами Празького Граду, собору святого Віта, побачите Карлів міст, Національний театр, пагорб Петршин, острів Кампа і канал Чертовка … На кораблі Вас чекає вітальний сюрприз – знаменита Бехеровка або Медовина. І, отримуючи задоволення від вечірнього міста, ви зможете повечеряти і покуштувати чеське пиво і моравське вино. (В тур включено шведський стіл – салати, гарячі і холодні закуски, десерт, фрукти. НАПОЇ ОПЛАЧУЮТЬСЯ ОКРЕМО!)
Поселення в готель.
Ночівля.

6 день
Сніданок.
Виселення з готелю.
Виїзд на Україну.
Пізнє прибуття до Львова.

У вартість входить:
трансфер на комфортабельному автобусі по всьому маршруту
супровід представником фірми
розміщення в готелі ( одномісний номер +30 € / добу )
сніданки
оглядові екскурсії

У вартість не входить:
консульський збір
страхування
факультативи

Залишити відгук

*