пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

ВИХІДНІ В ЛИТВІ, 5 днів

0a4b74c6db94t
від 1671 ГРН
Забронювати
Пожалуйста подождите
Забронировать
Пожалуйста подождите

Місто виїзду: Київ

Маршрут:

Вільнюс – Тракай – Каунас – Рига – Юрмала

Тривалість: 5 днів

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

1 день

Виїзд з Києва о 15:00. Нічний переїзд до Вільнюса.

2 день

Прибуття до Вільнюса. Пішохідна екскурсія по Старому місту . Екскурсія розпочнеться з Кафедральній площі улюбленого місця зустрічей городян , біля пам’ятника Гедімінаса . Вам розкажуть легенди, пов’язані з виникненням міста , покажуть один з найстаріших університетів Східної Європи. Ви побачите унікальний готичний ансамбль – костел св. Анни і бернардинців , пройдете по древніх провулках міста , погуляєте по єврейському кварталу , побачите найдавнішу П’ятницьку церкву , в якій Петро I хрестив прадіда А.С. Пушкіна. Ви вийдіть на Ратушну площу. Пройдете до Святих Воріт – єдино збереженим воротах кріпосної стіни , захищала Вільнюс в 16 столітті. У кам’яній надбрамної каплиці зберігатися ікона Св. Діви Марії , шановна у всьому християнському світі. Обід * .
У ВІЛЬНИЙ ЧАС ПРОПОНУЄМО ВІДВІДУВАННЯ :
- Екскурсія в Тракай ( 25 євро ) – стародавню столицю князівства Литовського , розташований всього в 30 км від Вільнюса . Головна визначна пам’ятка міста – знаменитий Тракайський замок , який стоїть на острові посеред озера Гальве . Слід зазначити , що це єдиний острівний замок у Східній Європі. Тракайський замок * – один з найбільших середньовічних оборонних споруд в Литві , він займає територію в 1,8 гектара. Щоб потрапити у фортецю , відвідувачі повинні пройти за двома дерев’яних мостах . Центром архітектурного ансамблю замку є княжий палац, оточений товстої фортечною стіною з оборонними вежами. Зараз у ньому музей , експозиція якого охоплює період з найдавніших часів до середини 20 століття. На виставці представлена справжня меблі , посуд , вироби зі скла та кістки , друку , мисливські трофеї і археологічні знахідки, виявлені при розкопках.
Аквапарк Vichy ( 15 євро ) – чудова музика тропічних мотивів , водоспади , каскади , « ріка для плавання на каное » , гірки і унікальна снігова кімната , де завжди йде сніг. Також тут є три світи: підводний , з величезними рибами , восьминогами і затонулими кораблями ; активний , з водяними гірками і басейном з хвилями ; неспішна ріка, яка в’ється по всьому парку. Ночівля в готелі .

3 день

Сніданок . ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ В ВІЛЬНЮСІ . ПРОПОНУЄМО НА ВИБІР ЕКСКУРСІЇ :
Екскурсія в Каунас ( 25 євро ) – другий за величиною місто Литви , розташований у злиття річок Нямунаса і Неріс , в 100 км від Вільнюса . Каунас дуже древнє місто , був заснований в 1362 році – це друга столиця Литви. Місто славиться своєю середньовічною площею . Тут Ви побачите Ратушу , яку називають «білою лебедью » , помилуєтеся усіма європейським архітектурними стилями. Ви побачите будинок Перкунуса ( Грома ) – одне з найоригінальніших будівель пізнього готичного стилю в Литві. Помилуєтеся костелом Св. Вітаутаса , який стоїть на березі величного Нямунаса , побачите Кафедральний костел Петра і Павла . Сучасна вулиця Каунаса – бульвар Лайсвес Алея . Ще бульвар , з його затишними магазинчиками і кафе , називають «маленьким Парижем. Довжина Лайсвес Алея близько 2 км , а завершує панораму чудова церква , побудована на початку 20 століття за проектом Бенуа (тепер костел Михайла Архангела ) . Каунас славиться своїм знаменитим музеєм Чюрльоніса . Багато туристів зі сходу і заходу приїжджають сюди помилуватися полотнами цього великого художника і композитора. Також тут знаходиться і знаменитий музей Бісів , про який знає весь світ.
Музей народного побуту в Румшішкєс ( 25 євро ) – один з найбільших на європейському континенті відкритих етнографічних музеїв займає площу в 175 гектарів поруч з Каунаським морем. Заснована в Румшішкєс в 1966 році експозиція складається з будинків і господарських будівель з усіх чотирьох регіонів Литви. Хати , ферми , каплиці , млини , цілі села і справжній « Містечко майстрів » – всього близько 180 будівель. Багато хто з них справжні , віком мало не під два століття : вони були дбайливо перевезені з місць їх створення. У хати можна зайти і побачити на власні очі меблі , предмети побуту , прикраси будинку , інструменти литовських селян. У ремісничих майстерень працюють ткачі , гончарі , кравці , різьбярі по дереву , прядильниці і вишивальниці , у яких можна вивідати їхні виробничі секрети.
Вечеря * . Ночівля в готелі .

4 день

Сніданок . Ескурсія РИГА + ЮРМАЛА . Автобусна оглядова екскурсія: ми проїдемо по набережній річки Даугава , де відкривається чудова панорама Риги , центральну частину столиці , район Югендстиль , вулицю Альберта – справжній музей під відкритим небом. Не мають аналогів у Європі , будинки в стилі Арт Нуво Вас здивують. Продовжиться екскурсія по місту , де Ви зможете оглянути будівлю Національної опери Латвії , Латвійський університет , Академію мистецтв , Центральний вокзал . У Старого Міста автобусна оглядова екскурсія завершується . Знайомство з Ригою продовжиться під час екскурсії по Старому місту: Ви зможете подивитися будівлю гільдії , побудоване в 14 столітті , Домський собор (13 століття ) , у стінах якого досі звучить унікальний , один з кращих в світі , старовинний орган ( встановлений в 16 столітті) , чудесну архітектуру району Югендстиль , Ризький замок , який в даний час є резиденцією президента Латвії. А також огляд національного символу Латвії – Статуї Свободи , Національної опери. Звідти ми потрапимо в невеликий квартал старовинних будівель , Конвенту Сета , де розташовуються магазини та готельні комплекси . Собор Св. Петра , побудований в 1209 році, протягом довгого часу вважався найвищою дерев’яною конструкцією в Європі. На його вершині сидить один з трьох знаменитих ризьких півників. За собором Св. Петра , на красивій площі Риги , знаходиться знаменитий пам’ятник Бременським музикантам на вулиці скарнах . Ми подивимося Будинок Конвенту , Шведські ворота , Місток Закоханих , прогуляємося по Ратушній площі , яка до 19 століття була центральною площею Риги. Тут знаходиться знаменитий будинок Чорноголових . Перші згадки цієї будівлі пов’язані з 1334 роком. Цей будинок довгий час був центральним будівлею торгової гільдії Ганзейського союзу , яка мала величезний вплив на політичну та економічну ситуацію в Європі. Оглядова автобусно -пішохідна екскурсія по Старому Місту : « Три брати » , Ризький замок , Будинок Конвенту , Місток закоханих , Домський собор , Костел Св.Петра , Шведські ворота , Порохова вежа , Будинок « Чорноголових ». Юрмала – це в першу чергу Балтійське море , що дає можливість насолодитися свіжим морським бризом , ніжним золотистим піском узбережжя і піщаними дюнами , порослими хвойним лісом. Про історію міста- курорту Юрмала , її традиціях купання і сонячних ванн і тим , чим приваблива ця « балтійська перлина » сьогодні , розповість екскурсовод. У вас буде можливість помилуватися дерев’яним зодчеством Юрмали – воістину унікальним творінням рук людських , побачити знаменитий концертний зал Дзінтарі , відвідати Юрмальский музей під відкритим небом , де зібрані будівлі рибальського господарства 19 століття. Після екскурсії Ви зможете прогуляється узмор’ю і по знаменитій вул. Йомас з відвідуванням маленьких кафе і сувенірних магазинчиків .
Вечеря * . Нічний переїзд до Києва

5 день

Прибуття в Київ після 12.00

Загальні правила бронювання груп:
• Вечері, відмічені в програмі *, організовуються Оператором . 
• Гарантійний Депозит:
є обов’язковим прі замовленні програм. У разі псування майна готелів і автобусів , стягується гарантійний депозит у розмірі 15 євро з кожного туриста до 18 років , включно. Депозит зберігається до завершення туру у Супроводжуючого туристичної групи і є фінансовою гарантією на випадок заподіяння шкоди готелю або транспортному засобу . Якщо сума збитку буде перевищувати суму зібраного з організованої групи гарантійного депозиту, Оператор виставляє додатковий рахунок Замовнику . Після закінчення туру , якщо збиток майну не було завдано , гарантійний депозит повертається .

Бонуси для керівника організованих груп: Група 10 +1 керівник
• Безкоштовна путівка .
• Безкоштовний Консульський збір .
• Отримання безкоштовного Харчування ( для керівника групи надається безкоштовне харчування , зазначене у програмі , як « Вечеря » , за умови придбання даної послуги усіма учасниками організованої групи. Бронювання і оплата даної послуги здійснюється при покупці туру в офісі  Турагента.
• Отримання безкоштовного пакету екскурсій ( для керівника групи вхідні квитки в об’єкти надаються безкоштовно , якщо екскурсіюзамовляють  всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі  Турагента або вже в самому турі) .

У вартість туру включено:
Проїзд автобусом по маршруту;
Проживання в готелі ;
Харчування – сніданки ;
Мед . страховка – групова (покриття 30 000 євро) ;
Екскурсійне обслуговування за програмою без вхідних квитків

У вартість не включено:
Оформлення візи – 35 євро;
Вхідні квитки в екскурсійні центри , музеї:
Аквапарк Vichy – 25 євро; Тракай – 25 євро;
Каунас – 25 євро;
Музей народного побуту в Румшішкєс – 25 євро;
2 вечері + обід – 45 євро

Залишити відгук

*