пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

ТРИ СТОЛИЦІ БЕНІЛЮКСУ, 8 днів / 7 ночей

2709914997_340
від 3 838 грн.
Забронювати
Пожалуйста подождите
Забронировать
Пожалуйста подождите

Маршрут: 

Варшава – Берлін – Амстердам

- Брюссель – Люксембург – Дрезден

8 днів / 7 ночей

Дати заїзду:
20.10 / 27.10.2013
09.11 / 24.11.2013
14.12 / 28.12.2013
03.01 / 18.01.2014
01.02 / 15.02.2014

АМСТЕРДАМ + БРЮССЕЛЬ + ЛЮКСЕМБУРГ ,

а також:

столиця Польщі - ВАРШАВА і столиця Німеччини - БЕРЛІН!

За 8 днів ви побачите 5 казкових країн, ознайомитеся з 6-ма незабутніми містами , відвідаєте екскурсії, які входять у вартість туру!

День 1. ЛЬВІВ
09.00 Екскурсія “Тільки у Львові … “
Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом . Тут завмирає час … По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави , кличуть своїми дзвонами святині … Костел Успіння , Домініканський Собор , гостинно відкриває свої двері Стара Аптека , а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію … Вільний час . ~ 14.00 Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Ночівля на території Польщі.

День 2. ВАРШАВА
Сніданок . Виселення з готелю .
Оглядова екскурсія по Варшаві - чудові вулиці утворюють Королівський тракт , на сторонах якого розташовані церкви , палаци , галереї, музеї , а також три королівські резиденції! “Старе Място ” зачаровує кольоровими будиночками з декоративними скульптурами і розписом ; вражають суворо- величні костели , на чолі з самим древнім з них – костелом святого Яна , колона Сигизмунда ІІІ Вази і палац Радзивилів . Вся ця краса відбивається в ріці Вісла , над якою височить символ польської столиці – Варшавська Сирена , яка передбачила рибалкам , що тут буде засноване велике місто . І найцікавіше , що саме так і сталося! У вільний час рекомендуємо відвідати :
- Візитну картку Варшави – резиденцію польських королів , прекрасний Королівський палац . Ми отримаємо задоволення розкішними інтер’єрами палацу : лицарський і тронний зал , мармурова кімната , зал сенаторів і бальний зал з 17-ма позолоченими колонами і найбільшим в країні плафоном з розписом . А під захоплюючу історію про палац , який повстав з попелу , ми відвідаємо королівські покої , в яких зберігаються картини відомого великого польського художника -Яна Матейки ( дорослі – 26 € , діти -16 €).
«Музика Варшави – Фридерик Шопен ! ». Під час екскурсії ми відвідаємо найцікавіші місця , де жив , навчався і закохувався самий талановитий польський композитор усіх часів. У музеї Шопена побачимо перші рукописні партитури , листи , фортепіано маестро , а також відомий відбиток руки композитора. Відвідаємо храм Святого Хреста , де зберігається серце композитора. Уривки музичних творів , і історія життя композитора перенесуть нас до Варшави XIX століття , в якій жив Шопен. Так! По праву кажуть: «… його музика стала відома в усьому світі і сьогодні їй захоплюються мільйони людей! » ( Дорослі – 23 € , діти – 18 €).
Переїзд і ночівля на території Польщі.

День 3. БЕРЛІН
Сніданок . Виселення з готелю . Переїзд в Берлін.
Оглядова екскурсія « Одкровення Берліна » по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі , де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно , а найкрасивіші і найпотаємніші куточки відкриті для нас. Чудовий будинок Рейхстагу , Берлінський кафедральний собор , музейний острів , Бранденбурзькі ворота ! Кожен , хто приїжджає до Берліна, так чи інакше , потрапляє під магічну чарівність цього міста , його живого і невимушеного шарму …
Вільний час . Є можливість відвідати музей Пергамон – архітектурні шедеври Стародавнього світу: знаменитий Пергамський вівтар одне з семи чудес світу , ворота Іштар з Вавилону , ворота Мілетського ринку – і всі ці скарби в оригіналі ( дорослі -30 € , діти до 12 років -18 €).
Рекомендуємо екскурсію « Зачарований Берлін » ( дорослі -18 € , діти до 12 років – 10 €). Ми будемо насолоджуватися красою самої сучасної площі Берліна – Потсдамер Плац, помилуємося бульваром Зірок , театром , де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале , а прогулюючись історичним центром міста , відчуємо себе гостями в колишніх століттях …
Нічний переїзд в Амстердам . .

День 4. АМСТЕРДАМ
Приїзд в Амстердам – коштовний камінь в короні голландських королів !
Оглядова екскурсія по місту « Скарби минулого і теперішнього» . Старі “вигнуті” будівлі, бруківка , незліченні канали , набережні , які є на 3 метри нижче рівня океану , чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац , Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта , єврейський квартал і діамантова фабрика , спадкоємиця ювелірних традицій – вся ця краса подвоєна дзеркалом води , чарівним відображенням якого можна милуватися вічно! Рекомендуємо : прогулянку по мальовничим каналам ” Лабіринтами Амстела ” ( дорослі -30 € , діти до 12 років -18 €).
Місцеві жителі кажуть: «Хто не бачив провінції – той не бачив Голландії » ! Запрошуємо на екскурсію «По” глибинці ” Голандії»! ( дорослі – 38 € , діти до 12 років – 30 €). Фольклорне село вітряних млинів – Заансе Сханс і рибальське селище – Волендам – це дві перлини Північної Голландії. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття . П’ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Заан , за допомогою них місцеві жителі , як і їх предки багато років тому , розпилюють дошки , збивають масло , виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах – це життя! Також подивимося , як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир . На фабриці національного взуття ми побачимо , як майстер вправно виріже дерев’яні черевички – кломпи , в яких голландці ходять до цих пір . Величезна колекція кломпів різних форм , розмірів і розмальовки – краще сувеніра годі шукати … Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище – Волендам – чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Жителі села донині живуть в дерев’яних будиночках і ходять в національних костюмах. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого за старовинними – старовинними рецептами !
Вечірня екскурсія « Під світлом червоних ліхтарів … » ( 30 € – тільки для дорослих). Прогулянка по найкрасивішій частині міста: колишньому порту . Ми пройдемо по самому цікавому і схованим від очей звичайних туристів району Червоних ліхтарів , дізнаємося про таємниці життя його мешканців! А після екскурсії продовжимо вечір у незвичайному театр “Касса Росса” ( вхідний квиток від 46 €) !
Ночівля на території Нідерландів .

День 5. АМСТЕРДАМ – БРЮССЕЛЬ
Сніданок . Раннє виселення з готелю .
Запрошуємо на фотопаузу у парк квіткової розкоші - ” Койкенхоф” ( дорослі -18 € , діти до 12 років -13 €) ! – Одне з найкрасивіших місць на планеті. Навряд чи можна словами передати всю красу , яка відкривається: алеї старих розлогих лип , струмки і мальовничі ставки , поверхнею яких ковзають лебеді , дзюрчання фонтанів , безперервний спів птахів і , звичайно , квіти. Квіти скрізь – на клумбах , в павільйонах і оранжереях , і навіть на оточуючих полях . І все – таки це передати словами не можна , це потрібно побачити , відчути , вдихнути аромат п’янких квітів і забрати з собою хоча б маленьку частинку цієї фантастичної квіткової феєрії ! (у програмі туру в період з 20.03.14 до 18.05.14 )
Переїзд в місто на семи пагорбах , збудоване у формі серця , столицю Королівства Бельгії - Брюссель . Екскурсія «Історія краси – Брюссель » - історія , яка творилась віками . Симфонія тріумфуючого блиску панує в районі Європарламенту з просторими парками і вулицями , на площі біля королівського палацу , в міській Ратуші , а також найкрасивішою площі в Європі – Гранд Платс . Вдень площа нагадує театр квіткового ринку , а ввечері – п’єсу красивого кохання і захоплення! Ви познайомитесь з історією минулого і сьогодення знаменитого Палацу Правосуддя , який є найграндіознішою будівлею в Європі , Національної Базиліки Святого Серця , а головне, Ви зможете відчути добродушний і веселий характер бельгійців , адже недарма одним із символів цього міста є знаменита бронзова скульптура – фонтан ” Манекен Піс ” …
Рекомендуємо екскурсію в фламандський містечко – Гент. Екскурсія « Готична казка Бельгії» ( дорослі -38 € , діти до 12 років -30 €). Вражає своєю розкішною оздобою : дзвіниця Баффруа , висотою 90 метрів , з дзвоном ” Клокке Роланд “, могутня Ратуша в стилі квітучої готики , королівський палац Сінт- Йорисхоф , знаменитий Собор Святого Бавона , де зберігається загадковий Гентський вівтар – ” Містичний Агнець ” . Атмосфера давнини і таємничості не покидає це місто , наче в очікуванні дива …
Повернення в Брюссель . Ночівля на території Бельгії.

День 6.ЛЮКСЕМБУРГ
Сніданок. Виселення з готелю . Нас чекає невелика , але дивовижно прекрасна країна : скелі і ліси , барвисті міста , мальовничі села і романтичні замки – все це Велике герцогство Люксембург !
Унікальний місто -фортеця запрошує на екскурсію «Маленька казка – Люксембург » : звивисті середньовічні вулички приведуть до скельної капели Сен – Кірен , готичного собору Сен -Мішель , розкішної торгової вулиці Гранд Рю , герцогського палацу і кафедрального собору Нотр – Дам , в якому зберігається ікона Богоматері покровительки міста. А з оглядового майданчика на краю скелі , яку називають «Балкон Європи» , перед нами відкриється захоплюючий дух пейзаж: вкриті лісом Арденські гори і пагорби , спрямовані вгору шпилі соборів і церков … Вільний час . Рекомендуємо екскурсію «Таємна мрія – Трір » ( дорослі -30 € , діти до 12 років -23 €). У мальовничій долині на березі річки Мозель нас чекає найстаріше місто Німеччини. Ми побачимо символ міста – знамениті Чорні ворота , найбільші античні ворота у всьому світі , базиліку аулу Палатіна , побудовану імператором Костянтином , руїни імператорських терм , споруджені в Середні століття . А також палац курфюрста і Трірський Кафедральний Собор , в якому зберігається унікальна християнська реліквія ( Топ Ісуса Христа) , що ставить Трір в один ряд з такими великими містами як Віфлеєм і Єрусалим. Зовнішність Тріра дивовижний і чудовий , ошатний і неповторний …
Повернення в Люксембург. Переїзд до Німеччини. Ночівля на території Німеччини.

День 7. ДРЕЗДЕН
Сніданок . Переїзд в місто казку , місто мрію … – Дрезден! Запрошуємо на екскурсію «Саксонський монарх – Дрезден » : Дрезденський оперний театр – один із найкрасивіших у світі , чудовий Цвінгер із неперевершеними колекціями , Резиденція правлячої династії Веттинів , величезний комплекс в стилі ренесанс , і це ще далеко не все …! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім’я “Флоренція -на- Ельбі “, вздовж якої простяглась тераса Брюля ! Дрезден – це широка Ельба , це саксонська кухня з ситна , тонке саксонське вино і загадковий саксонський діалект … Вільний час рекомендуємо :
- насолодиться красою Дрезденської картинної галереї ( вх. квиток опл. додатково ) .
- здійснити подорож у Саксонську Швейцарію « Чарівність Ельби» ( дорослі -38 € , діти до 12 років -30 €). Немає меж захопленню … там , де Ельба прорізає високі гори з пісковика , утворюючи глибокий каньйон , а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі , стовпи і піраміди … Спочатку відвідаємо скелястий парк « Бастай » – цілий лабіринт романтичних ущелин , красою яких можна безкінечно насолоджуватись , проходячи доріжками , місточками … незабутнє враження!
Нічний переїзд до Львова.

День 8. ЛЬВІВ
Перетин кордону. Повернення в Україну .
Орієнтовно о 13.00 прибуття до Львова.

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• візова підтримка;
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• проживання в готелі, сніданок;
• оглядові екскурсії згідно програми;
• страховка (групова);
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;

Вартість туру НЕ ВКЛЮЧАЄ:
• рекомендовані програми,
• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
• Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 230 гривень.
Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнені від оплати Консульського збору за договором про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
Послуги Візового Центру оплачують всі категорії громадян.

Залишити відгук

*