пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

Шляхами Івана Франка (Нагуєвичі-Дрогобич-Трускавець(Меденичі))

2013-04-17-092
від 300 грн.
Забронювати
Пожалуйста подождите
Забронировать
Пожалуйста подождите

Ця екскурсія Львівщиною веде нас у край Івана Франка.

Нагуєвичі. Родинне село Івана Франка, тут знаходиться музей-садиба його батьківської хати, відтворена за записами письменника. В основу відтворення садиби покладено етнографічний нарис-спогад Івана Франка «Моя вітцівська хата»(1913 р.), де письменник описав садибу батьків, подав зовнішний та внутрішній вигляд кожної будівлі — хати, шопи (місце зберігання сільськогосподарського реманенту), шпихліру (зерносховище), кузні з ковальським міхом, стодоли та стайні. В садибі батьків письменника зібрані речі побуту, посуд, одяг часів Івана Франка.

Також у Нагуєвичах є найромантичніше місце – стежка Івана Франка, на якій можна зустріти героїв творів Каменяра: Захара Беркута, Прометея, Мойсея тощо.

Дрогобич. Столиця солеваріння, батьківщина Юрія Дрогобича та Бруно Шульца. Обов’язково варто відвідати ансамбль площі Ринок з ратушею та дві найстаріші споруди міста: готичний костел святого Бартоломея (1392р.) і дзвіниця (ХІІІ ст.), яка була перебудована з давньоруської оборонної вежі.

До наших днів працює Дрогобицький солеварний завод (ХІІІ-ХХІ ст.)який є найстарішим солеварним заводом у Європі.. Історія заводу невідривно пов’язана із історією міста.

Трускавець. Місто-сад, місто-парк, найстаріший бальнеологічний курорт, відомий мінеральною водою “Нафтуся”, в Трускавці збереглися дерев’яні вілли, побудовані в закопанському стилі (ХІХ-ХХ ст.).

На завершення екскурсії можете відпочити у найбільшому зоопарку Львівщини Меденичі.

Варість туру вираховується індивідуально для кожної групи. Можлива зміна маршруту за Вашими вподобаннями та бажаннями!

Залишити відгук

*