пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

Відпочинок в Закопане.

tours_excur.1381398668.1.b
від 279 EUR
Забронювати
Пожалуйста подождите
Забронировать
Пожалуйста подождите

Маршрут: Львів – Закопане –

Краків – Ясна

Тривалість: 8 днів

Дати виїзду: 

ПРОГРАМА ТУРУ :

1 день 

Зустріч у Львові. Виїзд в ЗАКОПАНЕ автобусом о 08:30 . Прибуття в Закопане після 19:00 . Поселення в готель ” Willa Majerczyk ” . Ночівля .

2 день 

Сніданок . Вільний час в ЗАКОПАНЕ . Факультативно пропонується в період перебування в Закопане :
· Відвідування водного комплексу Терма Буковина Татранська ( 25 євро ) – дитячі майданчики , гірки , сауни , парні і 12 басейнів з хвилями , парою , течіями – наповнені водою з термальних джерел , температура якої 28-36 ° С.
· « Ждярський куліг » ( 35 євро) – вози з факелами , запряжені кіньми мчать, наче в казці вздовж полів і густих лісів ! Ще здалеку доноситься запах смачної вечері … Поворот за поворотом – і ось вона, лісова галявина освітлена теплим , ніжним полум’ям багаття , на якому нас чекає вечеря з вином і смаженими ковбасками !
· Поїздка в Бялку Татранську ( 15 євро ) – це мальовниче селище , розташований над річкою Бялка , однією з найкрасивіших і чистих річок Татр . Взимку , яка в Бялці триває досить довго , можна прогулюватися на бігових лижах , а насамперед – займатися гірськолижним спортом. Як і в Закопане , тутешні гірськолижні траси широкі і в чудовому стані. Катання в лижному комплексі ” Kotelnica ” . Вільний час для відпочинку в термальних басейнах ” Terma Bania ” (10 євро).
Ночівля в готелі .

3 день 

Сніданок . Вільний час в ЗАКОПАНЕ . Святкування Нового Року 2014 ! Ночівля в готелі .

4 день 

Сніданок . Вільний час в ЗАКОПАНЕ . Ночівля в готелі .

5 день 

Сніданок . Вільний час в ЗАКОПАНЕ . Ночівля в готелі .
Факультативно пропонується в період перебування в Закопане :
· Екскурсія в Краків ( 20 євро) – Королівський замок на Вавелі , Кафедральний собор – місце коронації польських королів , торгові ряди Сукеніци ; огляд Ягелонського університету – одного з найстаріших і найпрестижніших навчальних закладів Європи , а також Маріацький костел . Вільний час . Повернення в Закопане.
· “Соляні Копальні” Велічки ” ( 30 євро) – найстаріше соляне підприємство на польських землях , яке функціонувало понад 7 століть , глибокі дев’ятиярусні тунелі , в яких побудовані підземні храми , містки , численні скульптурні твори . Тут ми побачимо чарівні підземні озера , гроти , прекрасні каплиці і музейну експозицію, що розповідає про історію соляних розробок , а також експонати, які відтворюють атмосферу старовинних легенд , а оригінальна техніка і інструмент – дають можливість відчути чудову силу природи!
· Вавельський замок ( 20 євро ) – кращий пам’ятник ренесансної культури , створений відомими європейськими майстрами. Вишукані інтер’єри королівського замку з унікальними колекціями зачаровують своєю красою: коштовності польської корони (зазубрений меч , який , використовувався при коронації польських монархів ) , розкішні королівські палати з красивою меблями і бельгійськими гобеленами , а королівська геральдика красується колекцією польської зброї та обладунків .

6 день 

Сніданок . Вільний час в ЗАКОПАНЕ . · Поїздка в Ясну ( 35 євро ) – один з кращих гірськолижних курортів Демянівської долини. Люксові лижні та бігові траси , 5 канатних доріг , 14 лижних підйомників , 1 фунікулер , прокат лижного інвентарю – прекрасні умови для катання. Ночівля в готелі .

7 день 

Сніданок . Вільний час в ЗАКОПАНЕ . Вечірній виїзд з Закопане до Львова.

8 день
Прибуття до Львова після 08:00.

У вартість туру включено:
Проїзд автобусом Львів – Закопане – Львів;
Проживання в готелі;
Харчування – сніданок;
Екскурсійне обслуговування за програмою без вхідних квитків

  У вартість не включено:
Оформлення візи – 65 євро дорослі і 30 євро (діти, студенти, пенсіонери);
факультативні екскурсії

Залишити відгук

*