пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

РЕЛАКС У SPA ДЮЛИ, УГОРЩИНА, 4 дні / 3 ночі

Elizabeth_gyula1
від 225 Є
Забронювати
Пожалуйста подождите
Забронировать
Пожалуйста подождите

Маршрут:

Львів – Ужгород – Дебрецен -

Дюла – Ужгород – Львів

Дати виїздів:

10.04/24.04/30.04

02.05/05.05/29.05

24.06/21.07


Дюла знаходиться у південно-східній частині Великої Угорської рівнини, на березі річки Фехер Кереш. Лужна йодисто – бромиста вода зі свердловин живить відкриті і закриті басейни Міськоъ купальні, розташованої у величезному старовинному парку. Лікування термальними водами успішно застосовується при лікуванні захворювань органів опорно -рухового апарату.

Дюла – місто, розташоване в південно -східній частині Угорщини , 220 км від Будапешта. Це один з новітніх курортів країни, розташований недалеко від румунського кордону на Південно- Східній частині Алфельда, на березі річки Переш, в парку.

Пропоновані процедури: лікарська діагностика, прийняття ванн з термальними водами, лікувальний масаж, оздоровча гімнастика, електротерапія, бальнеотерапія, грязьові ванни, рефлекторний масаж, інтерференція, іоносрорез, УЗД, водний масаж, лазеротерапія, акупунктура та ін. Процедури призначаються лікарем залежно від захворювання.

Показання до лікування: аномалії рухових органів (хронічні запальні захворювання, пов’язані з зношуванням кісткової і суглобової системи не в стадії загострення), посттравматична реабілітація, хронічні запальні гінекологічні захворювання. Питні курси застосовуються при лікуванні травної системи.

Протипоказання: інфекційні захворювання.

Програма туру
1 ДЕНЬ

06:30 – збір групи на залізничному вокзалі м. Львів.
07:00 – Виїзд до Угорщини. Можливе приєднання до групи в м. Стрий, Мукачево, Ужгород. Перетин кордонів.
Приїзд до м. Дюла, відомого в Угорщині та за її межами бальнеологічного курорту, що славиться своїми термальними водами і чудовими умовами для відпочинку і лікування. Поселення в Hunguest Hotel Erkel 4*. Ознайомлення з готелем  та купальнею «Фортеця». Купання в термальних басейнах. Вечеря. Ночівля.

2 ДЕНЬ
Сніданок. Оглядова екскурсія по місту Дюла. Символом міста служить готична фортеця Угорщини XV століття, єдина вціліла в Центральній Європі цегляна фортеця. Відвідаємо також столітню кондитерську, засновану ще в 1840 р., в якій залишились меблі того часу. У Дюлі також знаходиться музей знаменитого німецького живописця, уродженця міста, Альбрехта Дюрера, де виставлені його картини.
ФАКУЛЬТАТИВНО:
Відвідання центру палінки в м. Бекеш та покупки в обласному центрі – м. Бекешчаба (10€). Палінка – угорська фруктова горілка. Напій готують з різних фруктів і ягід – винограду, груші, абрикоса, сливи, яблук.
Вільний час. Купання в термальних басейнах. Вечеря. Ночівля.

3 ДЕНЬ
Сніданок. Вільний час. Купання в термальних басейнах.
ФАКУЛЬТАТИВНО:
Поїздка в Дебрецен і Хортобадь (35€). Дебрецен – друге за чисельністю населення місто країни. Хортобадь – найбільший національний парк Угорщини, внесений ЮНЕСКО до Списку всесвітньої культурної спадщини. Національний парк Хортобадь відкриє вам такі великі простори, яких дуже мало у серці Європи: степ без кінця й краю, лише журавля та інше птаство, а ще колоритні череди реліктових сірих корів.
РЕКОМЕНДУЄМО:
Угорський гастрономічний музичний вечір з народними танцями (25€).
Вечеря. Ночівля.

4 ДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю.
Заїзд в супермаркет ТЕСКО.
Переїзд в Токай – батьківщину знаменитого вина асу. Завершення туру пропонуємо відзначити дегустацією вин та угорського гуляшу (15€). “Його солодкість та міцність відроджують людину. Вино приводить в дію всі частини мозку і запалює в глибині чарівний фейєрверк іскристої дотепності та радості”, – так відзивався про токайське вино Вольтер.
Виїзд в Україну. Перетин кордонів.
Пізній приїзд до Львова.

У вартість входить:
проїзд комфортабельним автобусом
супровід представником фірми
проживання в готелі Hunguest Hotel Erkel 4*
харчування напівпансіон (шведський стіл) без напоїв
вхідні квитки на пляж сусідньої купальні «Фортеця»
безкоштовне користування кімнатним сейфом
користування велнес-центром готелю «Harmónia Wellness»,
користування банним халатом
туристичний податок.

Додатково оплачується:
вартість візи – 40 €
страхування
особисті витрати.

 

Залишити відгук

*