https://www.customjerseysmaker.com/ https://www.customfootballjerseys.net/ New Nike NFL Jerseys 
Warning: trim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/odissea/svitlytsiatur.com.ua/www/wp-includes/capabilities.php on line 497

Warning: Creating default object from empty value in /home/odissea/svitlytsiatur.com.ua/www/wp-includes/capabilities.php on line 598
ПРЕКРАСНА ШВЕЙЦАРІЯ, 7 днів / 6 ночей | Світлиця Тур , 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

ПРЕКРАСНА ШВЕЙЦАРІЯ, 7 днів / 6 ночей

swarovski_3
від 295 Є
Забронювати
Пожалуйста подождите
Забронировать
Пожалуйста подождите

Австрія, Німеччина,Словаччина, Швейцарія

Дати виїздів: 20.10/27.10.2013 5.01.2014

Маршрут:
Львів – Левоча – Братислава – Відень – Зальцбург – Інсбрук – ” Кристалічний світи” Svarovski – Люцерн – Берн- Вадуц – Цюріх – Рейнські водоспади -острів Майнау – Мюнхен – Львів

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !

ПРОГРАМА ТУРУ :

1 день ЛЬВІВ – Левоча

8:00 – зустріч і початок реєстрації на ж / д вокзалі м. Львова ( автобусний паркінг ) .
8:15 – виїзд зі Львова. Переїзд по території України . Перетин кордону.
У випадки швидкого перетину кордону ,
Замок Спішський Град - відвідування найвідомішого замку на території Словаччини , об’єкта ЮНЕСКО ( вх. квиток 5 €).
Переїзд в м. Левоча . Прогулянка по маленькому містечку , який , завдяки чудово збереглася середньовічної архітектури , теж включений до списку об’єктів ЮНЕСКО. Переїзд по території Словаччини. Увечері розміщення в готелі . Ночівля .

2 день Відень

Сніданок . Звільнення номерів .
Оглядова екскурсія по Братиславі ( екскурсійний збір -10 €).
Це місто дуже симпатичний і привабливий. Ряди старих будинків вздовж мощених каменем вулиць , невеликі магазинчики , церкви і палаци різних стилів та епох роблять Братиславу привабливою для туристів .. Вулиці старого міста чисті, симпатичні. Братиславський замок . Справжнім , повноцінним замком він став до XI століття , а нинішній свій вигляд набув у XV столітті.
Центром ж старого міста є Головна ( колись Ринкова ) площу. Ресторанчики , магазинчики , кафе , галереї оточують її з усіх сторін . На Головною ж площі знаходиться і стара Ратуша – башта будівлі Ратуші досі залишається одним з найвищих споруд у місті і дозволяє чудово розглянути околиці . У 1572 році на площі був побудований фонтан Роланда , приурочене подія була до коронації Максиміліана II .
Багата Братислава самими різними церквами та монастирями : ордени урсулинок , францисканців , єзуїтів , капуцинів , тринітаріїв – все їх не перерахувати , але кожен з них додав яскравий штрих до портрета міста
Незвичайно гарний президентський палац у Братиславі . Змінивши за своє життя кількох господарів , цей палац міняв щоразу свою назву.
Переїзд до Відня.
Оглядова екскурсія по Відні ( екскурсійний збір -10 €).
Відправившись до Відня , мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу , старовини і сучасності , історичного спокою і бурхливого сьогодення . Музична скарбниця світу , наповнена ритмами вальсу , смачна батьківщина пікантного сиру « ліптауер » , сліпуча і потопає у вогнях ілюмінації й підсвічування , оточена зеленим кільцем лісів , пахуча ароматами квітів – Відень манить до себе …
- Екскурсії на вибір ( за погодженням з керівником групи) :
1) Імператорська Скарбниця (20 € / дор . , 15 € / діти до 12 років).
******* Підтверджується при замовленні екскурсії групою не менше 25 чол.
Ви побачите Корону Священної Римської Імперії і австрійську імперську корону , окремий зал ” Бургундської скарбниці ” регалії , церемоніальні шати , коштовності і реліквії ордена Золотого руна і герцогів Бургундських , в томучислі ” Священний спис ” .
2 ) Музей легендарної імператриці Єлизавети – Sisi Museum (20 € / дор . , 15 € / діти до 12 років).
******* Підтверджується при замовленні екскурсії групою не менше 25 чол.
Музей прекрасною , всіма улюбленої , і , мабуть, самої загадкової жінки другої половини 19 ст. , Яка все життя прожила за власними правилами і загинула за дивним , майже містичного збігу обставин … Найбільш важлива частина експозицій присвячена особистому житті Єлизавети : прагнення до самотності , небажання брати участь в палацових церемоніях , спортивні успіхи , культ краси тіла та любов до поезії. Тут зібрані експонати , які нагадують нам про історію неспокійною життя імператриці : починаючи з юності в Баварії , любові , заміжжя і життя при дворі Франца – Йосифа I , і до її вбивства в Женеві в 1898 році.
Ми вразимося всього цього пишності і тихенько зітхнемо : « Вміли жити красиво імператори ! »
Переїзд по території Австрії. Розміщення в готелі . Ночівля .

3 день Зальцбург – Інсбрук – ” Кристалічний світи” Svarovski

Сніданок у готелі. Звільнення номерів .
Переїзд по території Австрії.
Автобусно -пішохідна екскурсія в Зальцбург , Ісбрук та відвідування музею Svarovski (55 € / дор . , 45 € / діти до 12 років , у вартість входить вх. Квиток в музей Svarovski ) .
Зальцбург.Пріглашаем в один з наймальовничіших міст Європи , затишно розкинувся на тлі альпійських гірських вершин. Вихід до річки Зальцах відкриває панораму Старого міста в кільці річки з його баштами , куполами , дзвіницями і стародавніми готичними куточками на тлі гори Монахов , увінчаною візитною карткою Зальцбурга – фортецею Хоензальцбург . З неї відкривається надзвичайно гарний вид на середньовічний Зальцбург , центр якого знаходиться під захистом ЮНЕСКО.
А далі шлях веде до фестивального дому , прогулянка по урочистим площами « міста князя- архієпископа » , палацово -парковим комплексом Мірабель , з його барокової парадними сходами , мальовничими алеями і садками , дотик до витоків міста на території бенедиктинського монастиря Св.Петра і кафедрального Домського собору представлять в єдиному гармонійному звучанні неповторний ансамбль Зальцбурга – міста світової культурної спадщини.
Місто Моцарта і Герберта фон Караяна . Місто розбагатів сіллю , але прославився своєю музикою і неземною красою !
Переїзд в район Інсбрука.
Під час екскурсії ми потрапляємо в містечко Ваттенс , де знаходиться сам музей http://kristallwelten.swarovski.com і величезний магазин фірми « Svarovski ». Відвідування музею і час на покупки в магазині.
Потім короткий переїзд до столиці Тіролю – м. Інсбрук і оглядова екскурсія по цьому чудовому середньовічному місту . Знаменита « Золотий дах » , стра ратуша , Собор Св. Якова , Придворна церква і . т.д.
Увага! Що не приєдналися до екскурсії очікують групу в місці визначеному керівником групи за межами Зальцбурга , Ваттенс та Інсбрука . Переїзд в готель . Розміщення . Ночівля .

4 день Берн – Люцерн – Ліхтенштейн

Сніданок у готелі. звільнення номерів
Екскурсія в міста Люцерн , Берн і « карликова держава Ліхтенштейн (55 € / дор , 45 € / дит до 12 років).
Люцерн -самий красивий і романтичний місто Швейцарії. За всіма показниками він повинен був стати столицею . Але як то кажуть … політика завадила. До головних визначних пам’яток міста відносяться найстаріший в Європі дерев’яний міст , пам’ятник швейцарським гвардійцям , відомий як « Вмираючий лев» , Музей транспорту , Музей природної історії , музей Пікассо , мости Капельбрюке і Шпрейербрюке .
Берн багатий пам’ятками . Стара частина міста , в якій і сконцентрована більшість пам’яток, в 1983 році була внесена ЮНЕСКО до списку Всесвітньої спадщини . Відмінною особливістю старої частини міста є наявність безлічі « аркад » – навісів , що проходять над боковими сторонами вулиць. Бернський кафедральний собор вважається найважливішим позднеготическим храмом Швейцарії. Годинна башта ( Zytglogge ) з воротами. У минулому вона була частиною міських укріплень. Бернські фонтани ( Berner Brunnen ) . Всесвітньо відомі бернські фонтани – свердловини. Кожен має власну довгу історію. Між 1542 і 1546 роками наявні дерев’яні фонтани були замінені на кам’яні з типовими для Берна скульптурами , велика частина яких була створена Фрайбурзького скульптором Гансом Гінга .
Вадуц – столиця Ліхтенштейну. До головних визначних пам’яток міста відносяться найстаріший в Європі дерев’яний міст , пам’ятник швейцарським гвардійцям , відомий як « Вмираючий лев» , Музей транспорту , Музей природної історії , музей Пікассо , мости Капельбрюке і Шпрейербрюке .
Крім князівського замку , який видно з будь-якої точки міста , головними визначними пам’ятками міста є кафедральний собор св. Флоріна ( нео- готика , 1868-1873 рр. . ) , Будинок уряду і мерія , які демонструють різноманітну міську архітектуру на різних етапах її історії.
Головна вулиця столиці – Штедле – півколом огинає гору з замком. Саме на ній зосереджена вся життя Вадуца і більшість пам’яток: міська ратуша , «Банк Ліхтенштейн » , будівлі правлінь фірм , акціонерних товариств , музей , магазини . У центрі міста розташовано триповерхова будівля , над яким майорить блакитний з червоним із золотою короною прапор – резиденція всіх державних установ Ліхтенштейну. Переїзд в готель . Ночівля .

5 день Цюрих – Рейнський водоспад – острів квітів Майнау

Сніданок у готелі.
Екскурсія в місто Цюрих , на найпотужніший в Європі - Рейнський водоспад і острів квітів Майнау (55 € / дор , 45 € / дит до 12 років , вх. Квиток на Майнау входить у вартість).
Цюріх- ділова та фінансова столиця Швейцарії. Ми побачимо найбагатшу вулицю міста – Банхофштрассе . Набережні Цюріхського озера і знаменитий Липовий двір ( Ліндерхоф ) . Гроссмюнстер – найбільший собор Цюріха і Фраумюнстер – жіноче абатство , знамените вітражами Марка Шагала . Церква Святого Петра – найстаріша церква Цюріха з найбільшими годинами в Європі , і міська Ратуша .
Рейнські водоспади – це одне з чудес природи в самому центрі Європи. Рейнський водоспад є популярним туристичним об’єктом . У водоспаду розташовано кілька оглядових майданчиків. Головна оглядовий майданчик знаходиться на скелі в центрі водоспаду , куди можна потрапити на туристичній човні. Човновий причал знаходиться у замку Верт знизу за течією водоспаду.
Німецький поет Едуард Меріке так описав водоспад: «О, мандрівник , будь обережний і тримай своє серце міцно в руках – Я майже втратив своє від радості споглядання потужної гри величезних мас падаючої і розбиває поверхню води».
Острів Майнау http://www.mainau.de . Посеред Боденського озера є абсолютно незвичайний « корабель квітів». Саме так граф Л. Бернадотт називав свій улюблений острів , який за допомогою відданого садівника перетворив на острів квітів – справжній квітучий рай на землі – острів Майнау в Німеччині .
Його розміри зовсім не великі – довжина 1100 метрів , а ширина – 610 м. Але при цьому – 45 га острова – це унікальний парк . У 1827 році острів Майнау стає власністю принца Естерхазі , який і поклав початок казковому парку. Тут завжди тепло. І завжди пахнуть квіти .
Кожна пора року на острові по- своєму прекрасно :
Навесні тут радують погляд Тюпа , нарциси , проліски , гіацинти і крокуси , утворюючи різнокольорові килими з химерними яскравими візерунками ; В цей же час року проходить і виставка орхідей. Найбільша колекція цих квітів у Європі – тут , на Майнау . Вона налічує близько 1200 видів орхідей – як дикорослих , так і диких .
Влітку на Майнау безроздільно править цариця квітів – троянда. Італійський сад з альтанками , скульптурами і фонтанами – місце , де можна побачити той самий « мільйон червоних троянд». І не тільки яскраво-червоних – троянд на Майнау більше 500 сортів – а це більше 30 000 кущів !
Осінь – час жоржин . Більше 200 сортів цих чудових квітів зустрічають гостей на знаменитому святі « Королеви жоржин ». Повернення в готель . Ночівля .

6 день Мюнхен

Сніданок у готелі. Звільнення номерів .
Переїзд до Мюнхена.
Найвеселіше і найкрасивіше місто Німеччини. У ньому немає суворості і кам’яної манірності інших німецьких міст. Не дарма баварці не зовсім вважають себе німцями. Ми побачимо Нову і Стару Ратуші , площа Марієнплац , Королівський палац , старі пивні , Королівську площу.
13:30 виїзд групи до Словаччини. Розміщення в готелі на території Словаччини. Ночівля .

7 день ЛЬВІВ

Сніданок у готелі. Звільнення номерів . Переїзд по території Словаччини.
Перетин кордону. Увечері приїзд до Львова (орієнтовно після 22:00).

У вартість туру включено:
проїзд автобусом туристичного класу ;
Проживання в готелях 3 *
2- х і 3- х місне розміщення ( 6 ночей)
Харчування – сніданки в готелях ( 6 сніданків )
медична страховка
супровід керівником групи
оглядова екскурсія в Мюнхені

У вартість не включено:
консульський збір – 35 € ;
проїзд в громадському транспорті ;
рекомендовані екскурсії; вхідні квитки в екскурсійні центри , музеї і т.д. ;
особисті витрати ;
харчування обід / вечеря (вартість за запитом);

Знижки / Доплати
Cкидка за місця в останньому ряду – 20 €
Доплата за 3 ряд в автобусі – 10 €
Доплата за 2 ряд в автобусі – 15 €
Доплата за 1 – місне розміщення – 98 €

Залишити відгук

*