Warning: trim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/odissea/svitlytsiatur.com.ua/www/wp-includes/capabilities.php on line 497

Warning: Creating default object from empty value in /home/odissea/svitlytsiatur.com.ua/www/wp-includes/capabilities.php on line 598
Послуги | Світлиця Тур , 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

Послуги

ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ “СВІТЛИЦЯ ТУР”

Головна концепція роботи Туристичної Компанії “СВІТЛИЦЯ ТУР” полягає в індивідуальному підході до кожного нашого туриста.
Ми підбираємо для Вас будь-який відпочинок, починаючи від недорогих і швидких турів, і закінчуючи турами, які ми розробляємо з нашими клієнтами разом. Географія пропонованих нами маршрутів швидко зростає.

Ми надаємо своїм клієнтам широкий спектр туристичних послуг: групові та індивідуальні подорожі в найцікавіші місця планети, екзотичний відпочинок на фантастично красивих курортах світу.
Такі курорти і острови, як Балі, Філіппіни, Мальдіви, Сейшели,  Маврикій, Фіджі, Шріланка  – це неповний список країн, які відвідують наші клієнти.

Ведеться обслуговування корпоративних клієнтів, організація заходів, лікування та відпочинок співробітників в оздоровницях. Відкриті продажі VIP-турів.
Ми пропонуємо як просте розміщення в вибраних об’єктах, так і турпакети, куди за бажанням клієнта включаються ж / д або авіаквитки, медична страховка, трансфер.

Також ми організовуємо дитячий відпочинок. На канікули і під час свят завжди є пропозиції відпочинку у Львові, а також групові поїздки в супроводі дорослих за кордон.

Для туристів, які віддають перевагу внутрішньому туризму, наше Агентство організовує подорожі найзатишнішими куточками України для всієї родини (Закарпаття, Карпати, Львів, Рівненщина, Волинь, Кам’янець-Подільський, тощо)

Колектив фірми намагається робити Ваш відпочинок приємним та незабутнім.
Ми будемо щиро раді бачити Вас серед наших клієнтів! Ваш відпочинок – наші турботи!