Warning: trim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/odissea/svitlytsiatur.com.ua/www/wp-includes/capabilities.php on line 497

Warning: Creating default object from empty value in /home/odissea/svitlytsiatur.com.ua/www/wp-includes/capabilities.php on line 598
Екскурсійний автобусний тур “Одного разу в Італії” 5 днів / 4 ночі | Світлиця Тур , 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

Екскурсійний автобусний тур “Одного разу в Італії” 5 днів / 4 ночі

venecija
від 159 EUR
Забронювати
Пожалуйста подождите
Забронировать
Пожалуйста подождите

Львів – Будапешт – Відень

– Венеція – Верона – Львів

Виїзди: Липень 2013/   8,  23

 Серпень 2013/   5,  13,  24

 Вересень 2013/   16,  30

Жовтень 2013/   8, 10, 21, 23, 27, 29

ЕКСКУРСІЇ В ПОДАРУНОК:
▪ оглядова екскурсія в Будапешті;
▪ оглядова екскурсія у Венеції.

1 день. Львів-Будапешт
8:00 – зустріч і реєстрація на ж / д вокзалі м. Львова (автобусний паркінг).
8:15 – виїзд зі Львова. Переїзд по території України.
~ 13:30 – приєднання в м. ЧОП (окружна – заправка ОККО).
Перетин українсько-угоркою кордону.
Переїзд в м. Будапешт.
- Вечірня оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по угорській столиці.
Місто – «перлинна Дунаю». Знайомство з Будапештом: Площа Героїв, парк Варошлігет («Міська Роща»), проспект Андраші, базиліка Святого Іштвана, будівля Парламенту. Ланцюговий міст, звідки туристи насолоджуються панорамою центральної Будайську частині міста, яка занесена ЮНЕСКО до списку Світової Спадщини планети. І звичайно ж … Будайська частина: Рибальський Бастіон, Собор Святого Матяша, Королівський Палац.
Розміщення в готелі на території Угорщини. Ночівля.

2 день. Відень
Сніданок у готелі. Звільнення номерів.
- Автобусно-пішохідна екскурсія до Відня (50 € / дор, 35 € / діти до 12 років).
Відправившись до Відня, мандрівники стануть свідками дивного поєднання індустріального і природного світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, смачна батьківщина пікантного сиру «ліптауер», сліпуча і потопає у вогнях ілюмінації й підсвічування, оточена зеленим кільцем лісів, пахуча ароматами квітів – Відень манить до себе …
Екскурсії на вибір (за погодженням з керівником групи):
1. Імператорська Скарбниця (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років).
******* Екскурсія підтверджується при замовленні екскурсії групою не менше 20 чол.
Ви побачите Корону Священної Римської Імперії і австрійську імперську корону, окремий зал “Бургундської скарбниці” регалії, церемоніальні шати, коштовності і реліквії ордена Золотого руна і герцогів Бургундських, в тому числі “Священний спис”.
2. Екскурсія в Шенбрунн і Бельведер (45 € / дор., 35 € / діти до 12 років з вх. Квитком у Шенбрунн).
******* Екскурсія підтверджується при замовленні екскурсії групою не менше 25 чол.
Палац Шенбрунн. Літня резиденція Будинки Габсбургів, знаменитий палац Шенбрунн. який відвідує більше 6 мільйонів осіб на рік. У Тенністий хащах і провулках величезного парку любила скакати нна коней Сісі і прогулюватися Марія-Тереза та її численні діти. Вашому погляду будуть відкриватися чарівні слуети мармурових статуй і витонченість фонтанів. Відвідування всередині з екскурсією.
Бельведер. Прогулянка по парку і знайомство з історією Бельведера. Резиденцію французького австрійця, полководця Євгена Савойського, який зупинив експансію турків, будував знамечітий Хильдебрандт. Це палац мецената, збирача усіляких раритетів, радника трьох імператорів і австрійського Апполона. Палац, в якому Австрія в 1955 отримала незалежність з рук чотирьох міністрів закордонних справ. Будинок, який був «скромно» названо «Маленький Версаль з видом на Відень» і який зображений на картинах Белотто-Каналетто.
- Автобусна екскурсія «Вечірня Відень» з вечерею в Грінцінг (45 € / дор., 35 € / діти до 18 років).
Захоплююче проведення часу (~ 3 ч.) в компанії кваліфікованого гіда і незабутні враження розкриються перед Вами панорамою Австрійської столиці. Подорож починається поїздкою по кільцю бульварів, феєричному Рингу, ми побачимо Відень із висоти пташиного польоту на горі Каленберг і завершимо приємний вечір відвідуванням ресторану в самому затишному районі австрійської столиці – Грінцінг! Цей мальовничий куточок увійшов в міську межу в кінці XIX століття і до цих пір зберіг свою первісність і чарівність. Уздовж центральної вулиці стоять невеликі будиночки, розфарбовані в ніжні кольори і нагадують красиву картинку з дитячої книжки.
Вечірній виїзд до Італії. Переїзд по території Австрії, Італії.

3 день. Венеція-острова Мурано і Бурано-Палац Дожів
Прибуття до Італії.
- Оглядова екскурсія по м. Венеція.
У знамените місто на островах ми потрапимо скориставшись громадським видом транспорту (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років). Площа і Собор Святого Марка, побудований у візантійському стилі, поруч з ним Палац Дожів і мармурова морська набережна. За додаткову плату можна покататися на гондолах по каналах. Побачимо Великий Канал – Каналі Гранде і найбільший міст Венеції – Ріальто.
Екскурсії на вибір (за погодженням з керівником групи):
1) Екскурсія на острови Мурано і Бурано (35 €).
Мурано-острів склодувів. У 1291 року міська рада Венеції вирішив винести майстерні з виробництва скла на острів Мурано, щоб уберегти секрети майстрів від конкурентів і позбутися від пожеж, які могли бути викликані розпеченими печами і горнами майстрів. Склодува були дані нечувані привілеї, але позбавили права виїзду. У кожній майстерні є свої секрети дуття. Ці секрети прийнято передавати виключно у спадок, адже офіційної школи склодувів не існує. Вступити в навчання до муранському майстру практично неможливо, як правило це сімейне ремесло місцевих жителів. Учень склодува повинен трудитися не менше 15 років, перш ніж почне шанобливо іменуватися «маестро» і виготовляти прикраси. Дивлячись на дивовижні зразки склодувного мистецтва неможливо уявити слово «Стекляшка». Адже будь-яка «Стекляшка», що вийшла з печі майстерень Мурано, відразу сприймається як коштовність.
Чарівний острів Бурано відомий своїми мереживами ручної роботи, але також своєю характерною особливістю, де на відміну від Венеції і острови Мурано, кожен будинок має свій колір.
2) Екскурсія в Палац Дожів (35 € / дор., 30 € / діти до 12 років).
Розміщення в готелі на території Італії. Ночівля.

4 день. Верона
Сніданок у готелі. Звільнення номерів.
- Екскурсія в романтичну столицю любові – Верону (45 € / дор., 35 € / діти до 12 років).
Однією з головних визначних пам’яток Верони є римський амфітеатр (Arena di Verona), який є третім за величиною в світі після Колізею в Римі та арени в Капуа. З 19 століття в Амфітеатрі дають оперні спектаклі, зараз це найбільший оперний театр під відкритим небом. У місті знаходяться безліч чудових церков. Базиліка Сан-Дзено Маджоре (San Zeno Maggiore) вважається одним з кращих досягнень романської архітектури. Трав’яна площа (де в стародавні часи розташовувався Римський Форум): готичний Будинок Купцов і будівля Ратуші. Будиночок Джульєтти – одна з найромантичніших пам’яток Італії. Сюди з’їжджаються з усього світу тисячі закоханих, щоб прикріпити на стіну записку з любовним побажанням …
УВАГА! Неприєднані до екскурсії до Верони, очікують групу в місці визначеному за рішенням керівника групи.
Переїзд по території Італії, Словенії, Угорщини.

5 день. Львів
Перетин угорсько-українського кордону. Переїзд по території України.
Прибуття в:
- Чоп заправка «ОККО» (окружна) орієнтовно 13:00-14:00;
- Львів (автобусний паркінг біля ж / д вокзалу) – орієнтовно 18:00-19:00.
УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизними!

У вартість туру входить:
▪ проїзд автобусом туристичного класу;
▪ Проживання в готелях 3 *
2-х і 3-х місне розміщення (2 ночі);
▪ Харчування: сніданки в готелях (2 сніданки);
▪ медична страховка
▪ супровід керівником групи.

У вартість туру не входить:
- Консульський збір – 35 € + 11 гривень;
- Рекомендовані екскурсії; вхідні квитки в екскурсійні центри, проїзд у громадському транспорті;
- Особисті витрати.

Залишити відгук

*