пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

Екскурсійний автобусний тур “А там ще трохи … і Прованс”, 9 днів/ 8 ночей

provans
від 365 EUR
Забронювати
Пожалуйста подождите
Забронировать
Пожалуйста подождите

Виїзд зі Львова 29.06, 13.07,
27.07, 10.08, 17.08, 24.08,
07.09,21.09,05.10,19.10,26.10

Угорщина – Австрія – Італія – Монако – Франція
Будапешт – Генуя – Монако – Ніцца – Монако – Марсель – Авіньон – Арль – Хевіз

1 день

Виїзд зі Львова о 09:00. Виїзд з Чопа о 12:00. Переїзд в Будапешт. Автобусна екскурсія по Будапешту «Коротко про головне». Огляд Кріпосного району (Королівський палац, Рибацький бастіон, церква Матяша), площа Героїв (пам’ятник Тисячоліття), центральний парк, проспект Андраші. Ночівля в готелі.

2 день

Сніданок. ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ В БУДАПЕШТІ.
- Відвідування термальних купалень графа Сечені (15 євро);
- Екскурсія «Закрут Дунаю» (30 євро + вхідний квиток) – Вишеград – королівська резиденція XV століття. Її могутні стіни сьогодні лише віддалено нагадують про колишню велич. Що ж стосується мешканців древнього замку, то про них пам’ятають лише краєзнавчі музеї да рідкісні любителі історії. Тут побував король Анжу Карой Роберт, який переховувався в цитаделі, щоб уникнути замаху. Інший мешканець замку був менш знатний, але слава про нього гриміла по всій Європі – знаменитий граф Дракула. Сентендре – музей під відкритим небом. Численні музеї, антикварні лавки, православні церкви і вузькі звивисті вулички, що біжать по горбах, надають цьому містечку неповторний колорит. Веселий багатомовний говір чується тут з ранньої весни до пізньої осені. Відвідування унікального музею марципанів.
- Вечеря в національній чарді (30 євро) – вечір в одному з колоритних ресторанів Будапешта з національною програмою, насиченою народною музикою, атмосферою угорських звичаїв, пісень і танців. Вечеря з страв угорської кухні, доповнюють угорські вина і безалкогольні напої. Солодкий наспів скрипки і запальний чардаш зроблять цей вечір незабутнім.
Нічний переїзд в Італію.

3 день.

Прибуття до Генуї. Оглядова екскурсія по гену – це найбільший порт Середземномор’я, батьківщина великого мореплавця Христофора Колумба і генія скрипкової музика Нікколо Паганіні. Місто контрастів, часом дуже різких, місто, де культура та мистецтво міцно увійшли в життя, де між вузькими вуличками, званими «коруджі», прихований від стороннього погляду вічно поспішають кудись туристів весь його шарм і чарівність. Стримана і сповнена гідності Генуя назавжди залишається в душі тих, хто пізнав її. У ВІЛЬНИЙ ЧАС ПРОПОНУЄТЬСЯ відвідування Акваріума в Генуї (20 євро) – це найбільший в Європі морський зоопарк. Ви побачите тематично підібрані акваріуми: від амфібій до пінгвінів зі своїми пінгвінячими шоу, рибки, багатьох з яких можна гладити, улюблені всіма дельфіни, скати, акули, навіть справжній корабель Grande Nave Bluе, в якому свої акваріуми і Біосфера – величезний скляну кулю, що відтворює амазонський ліс. Тут же і герої мультфільму «У пошуках Немо».
Ночівля в готелі.

4 день

Сніданок. Оглядова екскурсія по НІЦЦІ, під час якої Ви відвідаєте серці міста – стару Ніццу в районі Опери та площі Палацу правосуддя. Цей квартал майже повністю закрито для машин. Музиканти і художники, незліченні традиційні ресторанчики, церкви, мальовничий ринок квітів, маленькі пішохідні вулиці, на яких розмістилося безліч бутіків. Також Ви побачите потопаючу в зелені площа Массена, яку можна також вважати центром Ніцци і розташований поруч з нею сквер Альберта I, створений у минулому столітті; римські арени і грецьке місто, палац англійської королеви Вікторії і величний російський православний собор Св. Миколи (найбільший за межами Росії); старий порт Ніцци; пройдетеся по знаменитій набережній des Anglais, а в завершенні цього чудового подорожі Ви будете зачаровані панорамою Ніцци із затокою Ангелів. Вільний час. Факультативна екскурсія в МОНАКО (35 євро). Монако – найменша у світі конституційна монархія. У центрі знаходиться знаменита скеля, на вершині якої височить Княжий Палац. Саме з цього місця починається історія династії Грімальді. Держава, яка не має ніяких природних ресурсів, процвітає за рахунок банківського бізнесу, гральних будинків і доходів від туризму. Монте-Карло – столиця Монако – відомий на весь світ своїми казино. Ви зможете побачити Княжий Палац, Двірцеву Площа, де щодня в 11.55 відбувається зміна караулу Палацу, яка виконується карабінерами в повному парадному обмундируванні. Ритуал зміни караулу не мінявся століттями. Також Ви побачите Кафедральний Собор Монако та інші пам’ятки. Ночівля в готелі.

5 день

Сніданок. ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ. Факультативна екскурсія в МАРСЕЛЬ І ЕКС-ан-Прованс (65 євро). Марсель – найбільший середземноморський порт Франції. Один з найстаріших європейських міст, заснований греками-фокейцамі в VII столітті до н.е., Марсель міцно увійшов у світову культуру завдяки роману А. Дюма «Граф Монте-Крісто», чудової кухні, великій кількості місцевих знаменитостей (Поль Моріа, Фернандель, Моріс Бежар, З.Зідан). Переїзд в Екс-ан-Прованс – місто художника Сезанна, письменника Золя і модельєра Унгаро, місто вікових платанів і освіжаючих фонтанів. Екс-ан-Прованс – історична столиця Провансу, заснована ще римлянами, проте Університет не дає місту старіти, а кухня Екса по праву вважається кращою в регіоні. Ночівля в готелі.

6 день

Сніданок. ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ. Факультативна екскурсія в Авіньйоні і Арль (65 євро). Авіньйон – один з найцікавіших міст Франції, як по своєму красивому розташуванню, так і по зв’язаних з ним історичним спогадами. На протяг 69 років (1309-1378) Авіньйон служив місцеперебуванням римських Пап, про що сьогодні нагадує грандіозний Папський палац. Переїзд в Арль – ще один древнє місто Провансу. Арелат був найважливішим річковим портом (річка Рона) провінції Нарбонская Галія. У Арлі збереглося чимало античних споруд, в тому числі амфітеатр, де містилося понад 20 тис. глядачів, а сьогодні тут проводять безкровну кориду. Нічний переїзд на озеро Хевіз.

7 день

Прибуття на ХЕВІЗ (вхідний квиток ≈ 10 євро). В околицях Балатону знаходиться справжня перлина Угорщини та й усієї Європи – геотермальне озеро Хевіз з цілющою радоновою водою. Тут навіть узимку приємно купатися просто неба – його температура не опускається нижче 22 ° С, а крізь тріщини у покриві дна просочуються цілющі води 10 різновидів. Факультативно пропонуємо обід в національному угорському ресторані з дегустацією п’яти видів балатонських вин (15 євро). Обід включає угорські національні перші та другі страви: юшку, свинячі ребра або рибу з картоплею і рисом. Ночівля в готелі.

8 день

Сніданок. ВІДПОЧИНОК НА Хевіз АБО Факультативна ЕКСКУРСІЯ до Відня (45 євро). Ця екскурсія познайомить гостей з найбільшими пам’ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам’ятники Моцарту і Бетховену, собор Св. Стефана, колишні імператорські стайні, вулицю Грабен, колишній імператорський двір Хофбург.
У ВІЛЬНИЙ ЧАС ПРОПОНУЄТЬСЯ НА ВИБІР:
- Екскурсія «Імператорський скарбниця» (25 євро). Ви побачите Корону Священної Римської Імперії і австрійську імперську корону, окремий зал “Бургундської скарбниці” – регалії, церемоніальні шати, коштовності і реліквії ордена Золотого руна і герцогів Бургундських, в тому числі “Священний спис”.
- Екскурсія «Палаци Імперії» (35 євро). Перед Вами постає чудовий архітектурний ансамбль з двох палаців (Верхнього і Нижнього Бельведера) і розташованого між ними класичного французького парку, який нагадує Версаль. Другим найбільшим палацово-парковим комплексом Відня є Шенбрунн-заміська резиденція австрійських імператорів. Справжніми прикрасами цього барочного комплексу став прекрасний парк, Пальмовий будиночок, павільйон Глорієтта і зоосад
- Екскурсія «Музична Відень» (25 євро) – на цій екскурсії пам’ятними місцями Моцарта, Бетховена, Шуберта турист потрапляє у світ, в якому жили і творили геніальні композитори. Переступаючи поріг їхніх квартир, відвідувач отримує особисті враження про життя композиторів у Відні, про саме місто, з його багатими музичними традиціями.
Ночівля на території Угорщини.

9 день

Сніданок. Дегустація в Егері (15 євро) – Вас чекає дегустація кращих сортів Егерських вин в погребках Долини Гарною жінки. На додаток до них, слід знаменитий угорський суп-гуляш. Переїзд на Україну. Прибуття в Чоп після 17.00, до Львова після 23.00

У вартість туру входить:
Проїзд автобусом по маршруту
Проживання в готелі
Харчування – сніданки
Мед. страховка – групова (покриття 30 000 євро)
Екскурсійне обслуговування за програмою без вхідних квитків

У вартість туру не входить:
Оформлення візи – 35 євро + 11 грн.
Вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї:
«Закрут Дунаю» – 30 євро + 6 євро вхідний квиток;
Розтині – 15 євро; Вечеря в національній чарді – 30 євро;
Відень – 45 євро; Палаци Імперії – 35 євро;
Імператорська Скарбниця – 20/25 євро;
Музична Відень – 20/25 євро;
Авіньон і Арль – 65 євро;
Марсель + Екс-ан-Прованс – 65 євро;
Акваріум в Генуї – 20 євро; Монако – 35 євро;
Обід на Хевізе – 15 євро.

Примітка:
Доплата за одномісне розміщення +20 євро на добу.

Залишити відгук

*