пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

Екскурсійний автобусний тур “Італійський Weekend”, 6 днів/5 ночей

Венеція
від 190 EUR
Забронювати
Пожалуйста подождите
Забронировать
Пожалуйста подождите

Виїзд зі Львова 25.06, 08.07, 23.07, 
05.08,13.08, 24.08, 16.09, 30.09, 
08.10, 21.10, 23.10, 27.10, 29.10…

Переваги туру
Оглядова екскурсія по Будапешті в ціні туру!
Верона і озеро Гарда в одному екскурсійному пакеті!

Львів – Будапешт – Відень – Любляна – Верона – Венеція – Львів
1 день Львів-Будапешт

8:00 – зустріч і реєстрація на ж / д вокзалі м. Львова (автобусний паркінг).
8:15 – виїзд зі Львова. Переїзд по території України.
~ 13:30 – приєднання в м. ЧОП (Окружна – заправка ОККО).
Перетин українсько-угоркою кордону.
Переїзд в м. Будапешт. – Вечірня оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по угорській столиці.
Місто – «перлинна Дунаю». Знайомство з Будапештом: Площа Героїв, парк Варошлігет («Міська Роща»), проспект Андраші, базиліка Святого Іштвана, будівля Парламенту. Ланцюговий міст, звідки туристи насолоджуються панорамою центральної частини міста, яка занесена ЮНЕСКО до списку Світової Спадщини планети. І звичайно ж … Будайська частина: Рибальський Бастіон, Собор Святого Матяша, Королівський Палац.
Розміщення в готелі на території Угорщини. Ночівля.

2 день Відень

Сніданок у готелі. – Екскурсія до Відня (50 € / дор, 35 € / діти до 12 років).
Оглядова екскурсія по місту.
Відправившись до Відня, туристи стануть свідками дивного поєднання індустрії та природи світу, старовини і сучасності, історичного спокою і бурхливого сьогодення. Музична скарбниця світу, наповнена ритмами вальсу, батьківщина пікантного сиру «ліптауер», потопає у вогнях ілюмінацій, оточена зеленим кільцем лісів, пахучими ароматами квітів – Відень манить до себе …
Екскурсії на вибір (за погодженням з керівником групи):
1. Імператорська Скарбниця (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років). Ви побачите Корону Священної Римської Імперії і австрійську імперську корону, окремий зал “Бургундської скарбниці” регалії, церемоніальні шати, коштовності і реліквії ордена Золотого руна і герцогів Бургундських, в тому числі “Священний спис”.

2. Музей легендарної імператриці Єлизавети – Sisi Museum (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років). Музей прекрасної, всіма улюбленої, і, мабуть, самої загадкової жінки другої половини 19 ст., яка все життя прожила за власними правилами і загинула за дивним, майже містичним збігом обставин … Найбільш важлива частина експозицій присвячена особистому життю Єлизавети: прагнення до самотності, небажання брати участь в палацових церемоніях, спортивні успіхи, культ краси тіла та любов до поезії. Тут зібрані експонати, які нагадують нам історію неспокійного життя імператриці: починаючи з юності в Баварії, любові, заміжжя і життя при дворі Франца-Йосифа I, і до її вбивства в Женеві в 1898 році. Вас вразить пишність і можна тихенько зітхнути: «Вміли жити красиво імператори!»
Повернення в готель. Ночівля.

3 день Любляна

Сніданок у готелі. Звільнення номерів. Переїзд в район Любляни.
- Оглядова екскурсія по Любляні (20 € / дор., 15 € / діти до 12 років).
Під час автобусно-пішохідної екскурсії ми побачимо головні і неповторні визначні пам’ятки столиці Словенії: Старе Місто з його старими міщанськими будинками і черепичними дахами, будівля Парламенту. На лісистому схилі гори височить Люблінський замок, Трехмостье, Палац Архієпископа і т.д. На старій бруківці тісняться модні кафе, а запах кави і свіжих булочок витає над стародавньою ратушею і квітковим ринком, які існують на одному місці вже більше 500 років.
Переїзд в Італію.
Розміщення в готелі. Ночівля.

4 день Верона-озеро Гарда

Сніданок у готелі.
- Екскурсія в романтичну столицю любові
- Верону і озеро Гарда (50 € / дор., 40 € / діти до 12 років).
Однією з головних визначних пам’яток Верони є римський амфітеатр (Arena di Verona), який є третім за величиною в світі після Колізею в Римі та арени в Капуа. З 19 століття в Амфітеатрі дають оперні спектаклі, зараз це найбільший оперний театр під відкритим небом. У місті знаходяться безліч чудових церков. Базиліка Сан-Дзено Маджоре (San Zeno Maggiore) вважається одною з кращих досягнень романської архітектури. Трав’яна площа (де в стародавні часи розташовувався Римський Форум): готичний Будинок Купцов і будівля Ратуші. Будиночок Джульєтти – одна з найромантичніших пам’яток Італії. Сюди з’їжджаються з усього світу тисячі закоханих, щоб прикріпити на стіну записку з любовним побажанням …
Переїзд до озера Гарда, яке вражає своєю величиною і красою! Неймовірно чиста бірюзова вода, пальми і засніжені вершини на горизонті. Завдяки гарячим термальним джерелам, що б’ють прямо до берега – купатися тут можна в будь-яку пору року.
Повернення в готель. Ночівля.

5 день Венеція

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.
Переїзд до Венеції.
- Оглядова екскурсія по Венеції.
У знамените місто на островах ми потрапимо скориставшись громадським транспортом. Площа і Собор Святого Марка побудований у візантійському стилі, поруч з ним Палац Дожів і мармурова морська набережна. За додаткову плату можна піднятися на оглядову площадку вежі поряд з собором і покататися на гондолах по каналах. Побачити Великий Канал – Гранд-канал і найбільший міст Венеції – Ріальто.
Вечірній та нічний транзит по території Італії, Словенії, Угорщини.

6 день Львів

Перетин угорсько-українського кордону.
Транзит по території України.
Прибуття в:
- Чоп заправка «ОККО» (окружна) орієнтовно 04:00-05:00;
- Львів (Автобусний паркінг біля ж / д вокзалу) – орієнтовно 12:00. УВАГА! Зазначений час прибуття просимо вважати приблизними!

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:
- проїзд автобусом туристичного класу;
- проживання в готелях 3 * 2-х і 3-х місне розміщення (4 ночі);
- харчування – сніданки в готелях (4 сніданки);
- медична страховка;
- супровід керівником групи.
ЕКСКУРСІЇ В ПОДАРУНОК:
- оглядова екскурсія по Будапешту

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:
- Консульський збір – 35 € + 11 гривень; – 30 € у Венеції
- проїзд + туристичний збір
- проїзд в громадському транспорті;
- рекомендовані екскурсії; вхідні квитки в екскурсійні центри, музеї і т.д.;
- особисті витрати. УВАГА! ж / д проїзд до Львова і назад (не входить у вартість туру і купується самостійно туристами!)


Залишити відгук

*