пошук турів
м. Львів, вул. Ф.Шопена, 10
тел./факс: (032) 297-52-47
тел: +38 (067) 673-79-24
email: office.svitlytsiatur@gmail.com

Новинка! Тур на Балкани.

himare-9
від 375. EUR
Забронювати
Пожалуйста подождите
Забронировать
Пожалуйста подождите

ЕКСКУРСІЙНИЙ ТУР ” УГОРЩИНА – ЧОРНОГОРІЯ – АЛБАНІЯ – МАКЕДОНІЯ – РУМУНІЯ

4 ВЕРЕСНЯ 2015 року

1 день
06:30 Збір групи на залізничному вокзалі м. Львова.
07: 00 Виїзд группи. Є можливість приєднатись до групи вг. Стрий, Мукачево, Ужгород, Чоп.
Перетин українсько-угорського кордону.
Прибуття в м. Сегед.
Поселення в готель.
2 день
Сніданок.
Оглядова екскурсія.
Вільний час.
Купальні Сегеда.
3 день
Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд в Чорногорію.
Пізнє прибуття в Будву.
Поселення в готель Aquarius3* / Sajo4*,МВ.

4 день
Сніданок.
Огляд старого міста з представником фірми.
Вільний час.
Відпочинок на морі.
Ночівля.

5 день
Сніданок.
Відпочивайте, розслабляйтеся, плавайте, загорайте на пляжах Адріатики.
ФАКУЛЬТАТИВНО:
Екскурсія в Боко-Котор і Пераст (30 євро).
6 день
Сніданок.
Переїзд в Дуррес. Дуррес – друге за величиною місто Албанії, розташоване на березі Адріатичного моря. Місто, яке італійці називають не інакше, як “Дураччо”, був заснований греками в VII столітті до н.е. Протягом багатьох століть місто було найбільшим портом в акваторії Адріатичного моря. Сьогодні Дуррес є найбагатшим на історичні та культурні пам’ятки містом Албанії. У місті збереглися руїни візантійської фортеці, стародавні стіни, а також значний Амфітеатр I-II ст. до н.е., в якому знаходиться рідкісна стінна мозаїка. Амфітеатр вважається символом міста.
Після обіду виїзд до столиці Албанії – Тирани.
Оглядова екскурсія по місту.
Албанія – дивовижна країна! Самобутня, що розвивається, з багатою історією і культурою. Унікальна в своєму роді і зворушлива історія фортеці Розафа в Шкодере, з якої відкриваються красиві види на місто і Скадарське озеро. Місто-музей Берат, столиця Албанії – Тирана, старовинне місто Круя, Національний парк – Дайті – все це закохує в себе і не залишає байдужим. Привітні люди, затишні колоритні кафе, чисте гірське повітря, пляжі Адріатики.
Розміщення в готелях Mondial 4 * / White Dream 3 *.
Вільний час.

7 день
Сніданок.
Відправлення в Македонію. Далі знайомство з Македонією, однією з країн колишньої Югославії. Дивовижна і красива країна з прекрасним Охридським озером в м.Охрід. Македонія … ви закохаєтесь в цю маленьку країну з незліченними монастирями, приголомшливими пейзажами на гори і озера, умиротворенням і гостинністю місцевих жителів. Привезете море емоцій і вражень познайомившись з Охрід з його численними середньовічними будівлями, колоритними вуличками і дуже приємною атмосферою.
Розміщення в м Охрід в готелі Klimetica3 * / Metropol / Bellevue4 *.

8 день

Сніданок.

Пішохідна оглядова екскурсія по м.Охрід. Охрід – старовинне місто в Республіці Македонія, поява якого датується приблизно VI століттям до н.е. Місто розташоване на східному березі мальовничого Охридського озера. Тут збереглося близько сотні православних храмів IX-XIV століть і численні середньовічні споруди, які разом з озером і гористою місцевістю створюють неповторну і захоплюючу панораму. Вважається, що саме в Охриді Святі Кирило і Мефодій працювали над створенням давньослов’янської писемності. Місто і озеро Охрід визнані об’єктами світової культурної спадщини і охороняються ЮНЕСКО. В Охриді Ви побачите: символ Македонії – церква Іоанна Канео, розписану фресками XIII століття, яка підноситься над озером на скелястому кручі, величний замок царя Самуїла, історія якого налічує більше двох тисячоліть, монастир Святого Наума, церква Святого Климента. Також у місті розташований монастир Святого Пантелеймона, в якому колись діяв перший слов’янський університет і найперша медична школа в Європі. Сьогодні в храмі зберігаються близько 800 ікон, виконаних у візантійському стилі.
Вільний час.
9 день
Сніданок.
Вільний час.
Після насичених екскурсійних днів маєте можливість насолодитись водами Охридського озера. Його глибина становить майже 300 метрів, а історія виникнення йде в далекі століття до нашої ери. Велика частина озера оточена високими горами з густою зеленою рослинністю, що надає йому ще більше краси і чарівності. Приблизно чверть Охрида належить сусідній Албанії, тому купаючись в озері можна ненароком заплисти в абсолютно іншу державу. Колір води в озері схожий на сяючий смарагд. Відчуття дуже незвичайні, таке відчуття ніби плаваєш в джерельній воді, тільки прогрітій.
10 день
Сніданок.
Виселення з готелю.
ФАКУЛЬТАТИВНО:
Відправлення з Охрида, відвідування Храму Святого Наума (20 євро).
Подорожуючи по тутешніх землях, не можна обійти увагою саме священне місце цього регіону – монастир Святого Наума. Колись він зціляв хворих і за легендою, якщо прикласти вухо до його саркофагу, то можна почути, як стукає серце святого.
Переїзд в Скоп’є – столицю Македонії.
Розміщення в готелях Ibiza3 *, AS 4 *.

11 день
Сніданок.
Оглядова екскурсія по місту Скоп’є.
Вільний час.
Заключна частина туру, у Вас буде чудова можливість ще раз не поспішаючи пройти по цим колоритним вуличкам, посидіти в кафе, милуючись на прекрасний краєвид, зробити пам’ятні фото і, звичайно ж, не забути купити на пам’ять сувенірів.
Шопінг.

12 день
Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд по території Румунії.
Виїзд на Україну.

13 день
Раннє прибуття у Львів.

У вартість входить
проїзд по всьому маршруту
проживання в готелях
харчування згідно програми
супровід керівника

У вартість не входить
факультативи

Увага! Ми залишаємо за собою право змінювати послідовність реалізованої програми та в разі крайньої необхідності змінювати деякі факультативні програми на рівноцінні.

Залишити відгук

*